NE ARAMIŞTINIZ?

Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi giriniz.
 • STIGA
  TRAKTÖRLER
  ÇİM BİÇME TRAKTÖRLERİ
 • ECHO
  ÇİT KESME MAKİNALARI
 • Since 1649
 • CIFARELLI
  İLAÇLAMA MAKİNESİ

MARKALARIMIZ

“Farkımız Dünya Markalarımız”
MAPAŞ A.Ş. 3 Kıtadan 11 ülkeden getirmiş olduğu 30 aşkın dünya markalarını ve ürün gamlarını siz değerli tüketicilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Neden Mapaş

1980 yılından bu yana Tarım, Bahçe ve Orman makineleri ithal eden MAPAŞ A.Ş. sektörün deneyimli ve güvenilir firmalarından biridir. Bugün 10 ülkeden ve 20'den fazla firmadan ithalat yapan MAPAŞ, 41 kişilik deneyimli kadrosunun bilgi birikimi sayesinde Pazara tasarım, kullanım güvenliği, fonksiyonellik ve dayanıklılık anlamında mükemmel ürünler sunmayı hedeflemektedir. Bayilerimiz ve son kullanıcılara, geniş bir ürün yelpazesinde, en yeni ve kaliteli ürünleri, rekabetçi fiyatlarla sunmak ve satış sonrası hizmetlerde mükemmele ulaşmaktır. Dürüst ve güvenilir, rekabetçi ve yenilikçi, müşteri odaklı olmak ve takım çalışmasına inanmak en değerli vizyonumuz ve misyonumuz olmuştur.


ABOUT US

MAPAŞ A.Ş. imports agricultural,gardening and forestry machinery since 1980 and is one of the most experienced and reliable companies of the market.Today MAPAŞ A.Ş. imports from 10 different countries and more than 20 companies. MAPAŞ A.Ş. aims to offer into Turkish market perfectly designed,reliable,robust equipments and machinery through the most experienced staff of 41 persons.

Each product on sale by MAPAŞ A.Ş. has two years of guarantee.MAPAŞ A.Ş., beside large and capable tecnical service chain,also gives tecnical service in its headquarter.We meet warranty requests throughout the country within the shortest time to be able to give maximum customer satisfaction.

 

 

Online Katalog

Online kataloğumuzu görmek için tıklayınız.

BAYİ VE SERVİSLER

“Farkımız Dünya Markalarımız”
MAPAŞ A.Ş. 3 Kıtadan 11 ülkeden getirmiş olduğu 30 aşkın dünya markalarını ve ürün gamlarını siz değerli tüketicilerimizin hizmetine sunuyoruz.

En yakın bayiyi bul

En yakın servisi bul