NE ARAMIŞTINIZ?

Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi giriniz.

INFACO AKÜLÜ/BATARYALI/ŞARJLI BUDAMA MAKASI: F3015 ELECTROCOUP

TANITIM

Infaco F3015 Şarjlı budama kasının özellikleri, detayları ve bataryalı budama makaslarınıda dikkat edilmesi geren unsurlara birlikte göz atalım.

 

F3015 AKÜLÜ BUDAMA MAKASI  GENEL BAKIŞ

Kutu içeriği:

 

F3015 Budama Makası

1 Pil

1 Şarj cihazı

1 Şarj cihazı Elektrik Kablosu

1 Budama Makası Elektrik Kablosu

1 Pil-Taşıma Kılıfı (Kemer + Pantolon Askısı)

1 Kılıf

1 Yağ Sprey Kutusu (Referans 352B)

1 Bıçak Bileme Aleti

1 Biley Taşı (Referans 350P)

1 Kullanım Kılavuzu

 

 

 

 

F3015 ŞARJLI/AKÜLÜ/ELEKTRONİK BUDAMA MAKASI ÖZELLİKLERİ


 

Referans

F3015 Budama Makası

F3015 Orta Boy Budama Makası

F3015 Maxi Budama Makası

Maksimum güç

Elektrik: 1150W

Elektrik: 1150W

Elektrik: 1150W

Kesme kapasitesi

40 mm

45 mm

55 mm

Ağırlık

790 g

+70 g

+480 g

Boyutlar

290mm x 45mm x 105mm

305mm x 45mm x105mm

370mm x 45mm x105mm

Referans

Pil 831B

Anma gerilimi

46.8V

Kapasite

2.5Ah / 117Wh

Ağırlık

810 gr

Boyutlar

190mm x 90mm x60 m

Referans

Şarj Cihazı 841C1

Şarj Cihazı 841C2

Giriş

220/230V – 50/60Hz

110/120V – 50/60Hz

Çıkış

54.6V – 2A

Güç

110W

Sigorta

3.15A

 

 

 

Bu teknik özellikler yalnızca gösterge amaçlı olarak verilmiştir. Hiç bir koşul altında sözleşmesel bir bağlayıcılık şeklinde yorumlanamazlar. Ürün geliştirmenin yararları doğrultusunda önceden bildirimde bulunulmaksızın değişiklik yapılabilir. Patentli ekipman.

 

 

 

INFACO AKÜLÜ (ŞARJLI) BUDAMA MAKASI F3015

 

INFACO F3015 Akülü Budama Makası: Şarjlı budama makasının en önemli modellerindendir. Nesillerdir üretilen ve dünyanın ilk akülü budama makasını üreten Infaco markası Mapaş farkı ile Türk çiftçisiyle buluşuyor. Akülü makasların arasında kesme kalitesi ve batarya teknolojisi ile en önemli olan F3015 budama makası sizler için Türkiye genelinde yaygın Mapaş bayilerinde.

 

 

 

 

ELECTROCOUP F3015 şarjlı budama makası yeni teknolojinin ve budama makaslarının referansıdır. Budama işini profesyonelce yapanlar için tasarlanan bir araç olan F3015 şarjlı makas, kendisini dünyadaki tüm çiftçi kullanıcıları tarafından onaylanmış güvenilir makas, yüksek kaliteli makas ve öncü konumlandırdı.

Infaco F3015 akülü makas modelini geliştirmek için yüksek kaliteli malzemeler seçilmiştir. Ek olarak, genişletilmiş Araştırma ve Geliştirme, ana parçaların optimize kompaktlığı ve ağırlığıyla sonuçlandı. INFACO, motor için "Fırçasız" teknolojiyi ve batarya için "Lityum" teknolojisini seçti.

 

 

Tüm diğer parçaları (özel bir havacılık alaşımından yapılmış) tutan ana parça olan alüminyum gövde şimdi ÖMÜR BOYU GARANTİLİDİR.

Bu parça ile çok yüksek performanas üreten şarjlı makasınız artık size büyük güven ve sahada çalışma imkanı sunar.

#infaco #akülümakas #budamamakası #akülübudama #akülübudamamakası #infacoakülümakas #şarjlımakas #şarjlıbudamamakası #şarjlıbudama #infacoşarjlımakas #infacoakülümakas #infaco3015budama #infacomapaş #fransızinfaco #akülüşarjlımakas #bataryalıbudamamakası #şarjlıbudamainfaco

 

 

F3015 Infaco Kompakt ve hafif: 790 gr

F3015 Infaco Performanslar: olağanüstü güç ve hız

 F3015 Infaco Yüksek Kesim Kapasitesi: 40 mm Standart Takım / 45 mm Orta Takım / 65 mm Maksi takım

F3015 Infaco akülü budama makası ergonomik dizayn ve yumuşak kaymaz gövde yapısı. Akülü budama makasında gövdenin ergonomik yapısı çok önemlidir.

 

 

 

 

 

F3015 AKÜLÜ BUDAMA MAKASI YARIM AĞIZ AÇILMA ÖZELLİĞİ

Akülü budama makasında bıçak ağızının yarım veya tam açılma özelliği dal budaması yaparken yüksek oranda hız ve performans artırması anlamına gelir. Infaco F3015 Akülü budama makasında 10 farklı bıçak yarım ağız ayarı vardır. Parmak hassasiyeti ile tetik kullanarak bıçağınızın ne kadar yarım ağız açılacağına karar verebilirsiniz.

 

 

 

 

F3015 ŞARJLI BUDAMA MAKASI TAM AĞIZ AÇILMA ÖZELLİĞİ

Bu özellik ile şarjlı budama makasınızın bıçağı tetiğe bastığınız zaman tamamen kapanır ve açılır. Burada tetik parmak hassasiyeti yoktur fakat bıçak tam kapanma işlemi ile birlikte dalı giyotin gibi keser. Bu giyotin kesme işlemi net bir dal kesme olanağı sağlar.

 

 

 

 

INFACO F3015 LITHIUM-ION AKÜ/BATARYA

EN UFAK ve KOMPAKT ŞARJ/AKÜ

 

Infaco Akülü F3015 modeli Lityum iyon kobalt batarya ile sadece 810 gr ağırlığındadır. Bu pilin depolama hücreleri zamana göre güvenilirlikleri ve yoğun akım sağlama kapasitesi için seçilmiştir.

 

 

Bu ağırlık ve kalite başka budama makaslarında yoktur. Sırta takılan ve çanta gibi taşınan bataryalara göre bu çok hafif olan Infaco 3015 şarjlı makas kullanıcı saatlerce arazide ve bahçede budama yaparken yorgunluğu en aza indirir.  Hafif Lityum iyon kobalt batarya sayesinde F3015 şarjlı bud

ama makası, elektronik budama makasları arasında en çok tercih edilen model olmuştur.

 

 

 

Infaco 20Wh LITHIUM Pil

Ağırlık: 810gr ile çok hafif makas

Tam gün tam özelliği 9saat * (elektronik budama makasları arasında çok hafif)

Dahili elektronik yönetim sistemi ve hücre korumasına sahip batarya (BMS)

LITHIUM yüksek kapasiteli depolama hücreleri - POWERTOOLS depolama hücresi teknolojisi. “Yüksek Güç” tipi “Uzun Ömürlü” LITHIUM Pil hücreleri.

 

 

 

 

 

INFACO F3015 AKÜLÜ MAKAS YELEK/BATARYA TAŞIMA ASKILIĞI

 

 

4 Farklı Şekilde Batarya Taşıma Özelliği;

 

Yeni ceket (askılık) ile, ayarlanabilir Lityum iyon pil taşıma olanakları sayesinde mükemmel kullanım rahatlığına sahiptir. Bu yeni ceketle kombine edilen bataryanın hafifliği hemen bir rahatlık hissi verir. Hafif ve askılı olan bu model havanın dolaşmasına izin verir.

 

   

 

 

Yeni Infaco F3015 bataryası 4 farklı şekilde taşınabilir:

 

1- Akülü makasınızın bataryası orijinal Infaco askıları olan bir ceket üzerinde.

2- Şarjlı makasınız bataryası orijinal Infaco kayışta.

3- Elektronik budama makasınızın bataryası pantolon kemerinde bir klips kullanarak.

4- Akülü Budama makasınızın bataryası küçük boyutu sayesinde doğrudan cebinde.

*Kemer hava akışını optimize etmek için tasarlanmıştır ve bu nedenle terleme etkilerini önemli ölçüde azaltır. Çok küçük ceket askısı yüzey alanı, terlemeyi azaltır.

 

 

Kullanıcıdan;

“INFACO' nun gelecekteki ELECTROCOUP elektronik budama makası modellerini test etmemizi istemesinden memnun olduk. 2013/2014 sezonu için yeni prototipler sunuldu ve hemen mini-pil konseptiyle kazandık. Prototipleri 2014/2015 sezonunda kullandıktan sonra, tasarım ofisinin dikkate aldığı bazı değişiklikler önerdik. Gerçekten de, takip eden sezon için, işaret ettiğimiz her şey değiştirildi ve bu da aleti kullanmayı kolaylaştırdı.

 

2015/2016 sezonunda F3015 akülü budama makas ön seri makasları kullanarak çalıştık ve bu bir zevkti. INFACO bataryalı budama makası, iki modeli karşılaştırmak için birkaç günlüğüne F3010'a geri dönmemizi istedi. Fark bizi şaşırttı. Eski F3010'u beğendik ve F3015'i test etmeden önce daha iyisini yapmanın zor olacağına ikna olduk.

 

Şahsen, mümkün olan en kısa zamanda yeni F3015 modelini kullanmaya geri dönmekten mutlu oldum. Bu, bu araçtaki gelişmelerin tartışmasız kanıtıdır. İyileştirmeler hız, güç, hassasiyeti ve aletin üzerindeki kavrama ile mini batarya ile çalışma konforunda hissedilebilir. Bu yeni makasların yaratılmasına katkıda bulunmuş olmaktan mutluluk duyuyoruz. Tüm kullanıcıların bu yeni F3015 modelini bizim gibi takdir edeceğinden eminiz.

 

 

 

 

 

INFACO AKILLI, OTOMATİK BUDAMA MAKASI ŞARJ CİHAZI

HIZLI ŞARJ ÖZELLİĞİ: 1 SAAT 30 DAKİKA (en hızlı şarj etme özelliği)

F3015 Lityum akü şarj cihazı bir saatte% 90 şarj almayı mümkün kılar. Tam şarj, bir buçuk saat içinde elde edilir (hücre dengeleme dahildir). F3015 aküsünün bir çalışma günü özerkliği vardır.

 

 

 

BATARYA KIŞ MODU FONKSİYONU:

“Uzun Ömürlü” kış modu, pili uzatılmış depolama durumuna getirmek ve servis ömrünü optimize etmek için kullanılır. Bataryaların kullanılmadığı zaman şarj edilmesi çok önemlidir. Ara ara şarj ihtiyacı duyan ve içerisindeki hücrelerin tamamen durgun vaziyette kalarak beklemesinin sakıncalı olduğu ürünlerde ayda 1

kez şarj etmesi önerilmiştir.

Fakat INFACO F3015 akülü budama makasında kış modu özelliği vardır ve bu özelliği sayesinde sezon bittiğinde rahatça kutusunda saklayabilirsiniz.

 

Artık sezon bittiğinde ara ara şarj edilmeye gerek yoktur. Budama sezonunun sonundaki kış şarj modu düğmesine basmanız yeterli, şarj cihazının birkaç saat çalışmasına izin verin ve akülü budama makasınızın bataryasını bir sonraki mevsime kadar kutusunda hiç şarj etmeden saklayabilirsiniz.

 

 

 

F3015 MAKASI: SADECE BİR ARACI DAHA FAZLASINI VERİR…

Önceki modelinde olduğu gibi, bu elektrikli budama makası, yapmak istediğiniz işe bağlı olarak kesme kafasını kendiniz değiştirebilme imkanı sunar. Orta ve Maksi kitler sayesinde, aracın ana özelliği çok yönlülüğüdür. Makaslarınızı diğer dakik veya kalıcı budama uygulamalarına dönüştürmek için sadece 5 dakika gereklidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ayarlanabilir yarı açıklıklı sistem ve DSES güvenlik sistemi ile 3 adet değiştirilebilir kafa ile dünyadaki tek makas. F3015, Standart veya Orta sürümlerde fabrikadan temin edilebilir.

 

Infaco Akülü Budama Makası Yeni Teknoloji Fırçasız / Kömürsüz Motor.

Hızlı Kesim İçin Yarım Ağız Açılma Özelliği ile Infaco akülü budama makasları arasında çok önemlidir.

Tek Parça Özel Bıçak teknolojisi ile yüksek performans üretir.

Infaco F3015 Şarjlı budama makasınızın bıçağı, Tetiğe Basma Hızınız İle Hassas Açılır/Kapanır. 

Şarjlı makasınızın Bakım Kolaylığı Çıkartılıp-Takılabilen Kapak olanağı mevcuttur. Makas Açma/Kapama ve Genel Uyarı Işıkları ile şarjlı budama makasınız kullanım kolaylığı sağlar.

Bataryalı makasınızda Batarya Doluluğunu Gösteren Uyarı Işıkları  (3 led- 4 seviye). Açma/Kapama Tuşu Makasın Üzerinde. Yüksek Teknoloji Ergonomik Kabza. Sağ/Sol El Kullanımına Uygun Tek Parçadan Oluşmuş Yumuşak Avuç İçi Bölümü.

 

 

 

 

 

 

 

Bizi Sosyal Medya hesaplarımızdan Takip Etmeyi Lütfen Unutmayınız.

Facebook; https://www.facebook.com/mapasmakineithalat/

Instagram; https://www.instagram.com/mapas_as/

Youtube; https://www.youtube.com/channel/UCAPFAdg6Irg6blBkmsav19Q

Teşekkürler.

 

 

 

 

Column 1/4

Scepteur occaecat cupidatat proident sunt culpa deserunt mollit anim laborum. Sed perspiciatis unde omnis natus error voluptatem accusantium dolorem laudantium. Scepteur occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error.

Scepteur occaecat cupidatat proident sunt culpa deserunt mollit anim laborum. Sed perspiciatis unde omnis natus error voluptatem accusantium dolorem laudantium. Scepteur occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error.

Column 1/4

Scepteur occaecat cupidatat proident sunt culpa deserunt mollit anim laborum. Sed perspiciatis unde omnis natus error voluptatem accusantium dolorem laudantium. Scepteur occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error.

Scepteur occaecat cupidatat proident sunt culpa deserunt mollit anim laborum. Sed perspiciatis unde omnis natus error voluptatem accusantium dolorem laudantium. Scepteur occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error.

Column 1/4

Scepteur occaecat cupidatat proident sunt culpa deserunt mollit anim laborum. Sed perspiciatis unde omnis natus error voluptatem accusantium dolorem laudantium. Scepteur occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error.

Scepteur occaecat cupidatat proident sunt culpa deserunt mollit anim laborum. Sed perspiciatis unde omnis natus error voluptatem accusantium dolorem laudantium. Scepteur occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error.

Column 1/4

Scepteur occaecat cupidatat proident sunt culpa deserunt mollit anim laborum. Sed perspiciatis unde omnis natus error voluptatem accusantium dolorem laudantium. Scepteur occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error.

Scepteur occaecat cupidatat proident sunt culpa deserunt mollit anim laborum. Sed perspiciatis unde omnis natus error voluptatem accusantium dolorem laudantium. Scepteur occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error.

Column 1/4

Column 1/4

Column 1/4

Column 1/4